Firma CDD CONTRA M Marta Biwan istnieje od 2007 roku. Praktycznie od początku swojego istnienia zajmujemy się profesjonalną obsługą inwestycji w zakresie sprzedaży i instalacji wykładzin obiektowych oraz podłóg LVT. Spectrum naszych zainteresowań to wykonawstwo prestiżowych obiektów użyteczności publicznej, biur, restauracji, oraz domów i mieszkań, w tym domów na wodzie (house boat).

Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie wykonać najtrudniejsze zadania. Wiedza pozyskiwana w trakcie licznych szkoleń i codziennej pracy oraz wsparcie technologiczne wiodących producentów europejskich pozwalają nam na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń.

Nasi pracownicy pomagają w wyborze właściwej technologii, zapewniają wsparcie techniczne przy projektowaniu, analizę gotowych projektów i profesjonalną wycenę inwestycji. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, dzięki czemu możemy proponować innowacyjne rozwiązania na światowym poziomie.

Dystrybutor

Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: FATRA, DESIGNFLOORING, VINYLTECHLAB, GAMRAT, FORTELOCK, UZIN i innych

Szybka realizacja

Dzięki bezpośrednim kontaktom z fabrykami mamy możliwość szybkiej realizacji zamówień

Próbki

Każdemu z naszych klientów możemy zaoferować dostarczenie bezpłatnych próbek produktów naturalnej wielkości

Dobry wybór

Takie działania zapewniają Państwu pewność właściwego wyboru

Proponujemy także odwiedzenie naszej strony FOLIETECHNICZNE.PL – gdzie możemy pochwalić się drugą dziedziną naszej działalności - wykonawstwem hydroizolacji dachów płaskich, tarasów, dachów zielonych oraz zbiorników wodnych z wykorzystaniem folii i membran PVC i PEHD.